43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту розпорядження голови обласної державної адміністрації „Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 22 травня 2007 року № 184”.
Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект розпорядження голови обласної державної адміністрації „Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 22 травня 2007 року № 184”.

Проект спрямований на скасування фіксованих нормативів збору на другорядні лісові матеріали та побічні лісові користування у зв’язку із законодавчою зміною регуляторного органу.
Підставою для розробки проекту є пункт 331.11. статті 331 розділу XVII Податкового кодексу України.

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації „Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 22 травня 2007 року № 184” публікується в обласній газеті „Волинська газета”, проект розпорядження, аналіз регуляторного впливу та звіт про періодичне відстеження результативності оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінках облдержадміністрації та головного фінансового управління відповідно www.voladm.gov.ua і www.finance.voladm.gov.ua.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у головному фінансовому управлінні облдержадміністрації, каб. № 104, тел. 777 243, 777208.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця на адресу розробника: 43025, м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, головне фінансове управління облдержадміністрації, тел. 777 243, 777 208, факс 777 211 та територіального органу спеціально уповноваженого органу щодо здійснення державної регуляторної політики – представництва Держпідприємництва України в області (комісія з ліквідації представництва): 43025, м. Луцьк, вул..Словацького, 30, тел/факс 8 0332 242077, 8 0332 770636, E-mail: pdkrpp_vol@utel.net.ua.

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України