43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до головного фінансового управління Волинської облдержадміністрації протягом 2010 року.

Організація роботи, пов”язаної з розглядом звернень громадян у головному фінансовому управлінні здійснюється згідно вимог Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, від 14.04.2004р. № 434/2004 „Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими і службовими особами цих органів”, розпоряджень облдержадміністрації від 27.01.2010 № 10 „Про підсумки роботи із зверненнями громадян в обласній державній адміністрації за 2009 рік”, від 01.02.2011 № 30 „Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2010 рік”.

Протягом 2010 року до головного фінансового управління надійшло 35 письмових звернень від громадян, що свідчить про деяке зменшення кількості звернень у порівнянні з попереднім роком. На особистому прийомі побувало троє громадян по питаннях компенсації коштів за конфісковане майно та затримки виплати соціальної допомоги на дітей.

Систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян вказує на те, що як і в попередньому році,  особливо актуальними є питання виділення коштів на поліпшення житлових умов, сприяння у фінансуванні соціально-побутових об”єктів, зокрема будівництво і ремонт церков, надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі та ін.

На особистому контролі тримається розгляд звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, жінок, яким присвоєно почесне звання „Мати-героїня”, а також звернень ветеранів війни і праці, інвалідів, непрацездатних осіб, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту і підтримки.

З метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян продовжується робота по всебічному, об”єктивному і оперативному вирішенню порушених у зверненнях громадян проблемних питань, встановлений жорсткий контроль за виконанням заходів, спрямованих на удосконалення кваліфікованого і своєчасного розгляду цих звернень.

Завантажити статистичну інформацію

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України