43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
НАКАЗ про підготовку бази відпочинку на озері Світязь до сезону відпочинку у 2021 році

НАКАЗ про підготовку бази відпочинку

на озері Світязь до сезону

відпочинку у 2021 році

 

               

                З метою створення відповідних умов для відпочинку у сезон 2021 року, дотримання правил внутрішнього розпорядку, протипожежної безпеки, безпечного поводження на воді, недопущення нещасних випадків,

 

НАКАЗУЮ:

 

                1. Заступнику директора департаменту Володимиру СЕЛЕДЦЮ, начальнику управління фінансового, господарського забезпечення та фінансів органів влади – головному бухгалтеру Євгенії КОБЕЦЬ, начальнику відділу   господарського забезпечення  Юрію ГРИЦЮКУ, директору бази Катерині БОНДАРУК вжити вичерпних заходів щодо забезпечення підготовки бази до сезону відпочинку 2021 року та одержання дозволу на відкриття бази.

 

                2. Директору бази:

 

                2.1. До відкриття бази завершити роботи по підготовці  будинків, де проживають відпочиваючі, кухні, кухонного та іншого обладнання, а також благоустрою території до сезону відпочинку.

                2.2. У встановленому порядку провести відповідні погодження з контролюючими органами та оформити необхідні для цього документи.

                2.3. Не допускати заселення будинків для відпочинку понад їх затверджену вмісткість.

                2.4. Не допускати поселення на базу відпочинку дітей віком до 16 років без батьків або дорослих членів сім’ї.

                2.5. Заборонити відпочиваючим привозити і утримувати на базі домашніх та будь-яких інших тварин.

                2.6. Дотримуватись порядку поселення відпочиваючих: наявність належним чином оформлених путівок, квитанцій про їх оплату, документів, що засвідчують особу тощо. Передача путівок іншим особам забороняється.

 

                2.7. Проводити інструктаж відпочиваючих (з відповідним записом у журнали) по техніці безпеки, протипожежної безпеки, правилах поводження на воді.

 

                3. Взяти до відома, що видана путівка дійсна на визначений у ній термін. Тривалість путівки визначається в 7 днів. Виключно в окремих випадках, при наявності вільних місць та за згодою відпочиваючих путівки можуть реалізовуватись на коротший або на довший терміни. Перенесення терміну путівки заборонено, дні запізнення та передчасного відїзду не  відновлюються і не компенсуються.

Днем заїзду вважається перший день, зазначений в путівці, починаючи з 6-ої години ранку. Термін виїзду – останній день перебування на базі, згідно з путівкою, до 20-00.

         

                 4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                                                                      Ігор НИКИТЮК

 

 

 

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України