43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до головного фінансового управління Волинської облдержадміністрації протягом 2011 року.

Організація роботи, пов”язаної з розглядом звернень громадян у головному фінансовому управлінні здійснюється згідно вимог Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядження голови облдержадміністрації від 31 січня .2012 № 17 „Про підсумки роботи із зверненнями громадян в області за  2011 рік”.

Протягом 2011 року до головного фінансового управління надійшло 17 письмових звернень від громадян, що свідчить про вдвічі зменшення кількості звернень у порівнянні з 2010 роком. На особистому прийомі побувала  громадянка Легкобит О.А. по питанню  виплати соціальної допомоги на дітей.

Систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян вказує на те, що особливо актуальними є питання виділення коштів на  будівництво, ремонт і оснащення храмів та інших соціально-побутових об”єктів.

На особистому контролі тримається розгляд звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, жінок, яким присвоєно почесне звання „Мати-героїня”, а також звернень ветеранів війни і праці, інвалідів, непрацездатних осіб, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту і підтримки.

З метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян продовжується робота по всебічному, об”єктивному і оперативному вирішенню порушених у зверненнях громадян проблемних питань, встановлений жорсткий контроль за виконанням заходів, спрямованих на удосконалення кваліфікованого і своєчасного розгляду цих звернень.

Завантажити статистичну інформацію >>>

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України