43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Аналітична ДОВІДКА про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до головного фінансового управління Волинської облдержадміністрації протягом 2009 року.
У головному фінансовому управлінні Волинської облдержадміністрації під особливим контролем знаходиться виконання вимог Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, від 14.04.2004р. № 434/2004 „Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими і службовими особами цих органів”, розпоряджень облдержадміністрації від 02.03.2009 № 71 „Про підсумки роботи із зверненнями громадян в обласній державній адміністрації за 2008 рік”, від 27.01.2010 № 10 „Про підсумки роботи із зверненнями громадян в обласній державній адміністрації за 2009 рік”.
Аналіз інформації про надходження звернень громадян протягом 2009 року свідчить, що на протязі звітного періоду було отримано 40 звернень громадян. У порівнянні з показниками попереднього року кількість звернень зменшилась майже у два рази. На особистому прийомі громадян у начальника головфінуправління побувало двоє громадян по питаннях, які стосувались компенсації коштів за конфісковане майно.

Систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян вказує на те, що особливо актуальними є питання виділення коштів на поліпшення житлових умов, сприяння у фінансуванні соціально-побутових об”єктів, зокрема будівництво і ремонт церков, надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі, виплату компенсації за конфісковане майно, фінансування підвідного газопроводу та ін.

На всі звернення, які отримані управлінням авторам звернень надані роз”яснення та письмові відповіді у встановлений законодавством термін. У разі неможливості негайного вирішення питання щодо фінансування, ця потреба враховується під час формування відповідного бюджету на наступний рік.

На особистому контролі тримається розгляд звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, жінок, яким присвоєно почесне звання „Мати-героїня”, а також звернень ветеранів війни і праці, інвалідів, непрацездатних осіб, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту і підтримки.

З метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян продовжується робота по всебічному, об”єктивному і оперативному вирішенню порушених у зверненнях громадян проблемних питань, встановлений жорсткий контроль за виконанням заходів, спрямованих на удосконалення кваліфікованого, неупередженого і своєчасного розгляду цих звернень.
 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України