43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Повідомити про корупцію

Департамент фінансів Волинської обласної державної адміністрації співпрацює із викривачами – фізичними особами, які за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомили про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їм відома у зв’язку з їх трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням служби чи навчання або їїх участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави.

Викривач не несе юридичної відповідальності за повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, поширення зазначеної у повідомленні інформації, незважаючи на можливе порушення таким повідомленням своїх службових, цивільних, трудових чи інших обов’язків або зобов’язань.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону не може розглядатися як порушення умов конфіденційності, передбачених цивільним, трудовим або іншим договором (контрактом).

 Викривач звільняється від цивільно-правової відповідальності за майнову та/або моральну шкоду, завдану внаслідок здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, крім випадку здійснення завідомо неправдивого повідомлення. У разі неумисного повідомлення викривачем недостовірної інформації вона підлягає спростуванню у порядку, визначеному Цивільним кодексом України.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформацію що стосується конкретної особи – працівника департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації та містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень  Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.  (Зразок повідомлення)

Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в департаменті фінансів обласної державної адміністрації в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»  може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення про корупцію підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інформація про особу, якій можна повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених  працівниками департаменту фінансів Волинської обласної державної:

уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в департаменті фінансів обласної державної адміністрації Бляхарчук Надія Михайлівна.

Номер телефону: 777-202

Email: n.blyakharchuk@gfin.voladm.gov.ua

Телефон працює: понеділок — четвер з 08.00 до 17.15, п’ятниця з 08.00 до 16.00. Обідня перерва -13.00-14.00

Субота, неділя — вихідні дні.

Поштова адреса: 43025, м. Луцьк, вул. Прогресу,7.

«Телефон довіри»     (0332) 77-72-16

Телефон працює: понеділок — четвер з 08.00 до 17.15, п’ятниця з 08.00 до 16.00 Обідня перерва -13.00-14.00  (щоденно крім вихідних та святкових днів)

 

 

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України