43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Новини та анонси
2019-02-25
Заява департаменту фінансів облдержадміністрації щодо виконання обласного бюджету на 2019 рік
  Щодо інформації на сайті обласної ради про звернення до Міністерства фінанів України про ініціювання притягнення директора департаменту фінансів облдержадміністрації до дисциплінарної відповідальності та про подання обласною радою позовної заяви щодо нібито неправомірних дій департаменту фінансів облдержадміністрації по організації виконання рішення Волинської обласної ради "Про обласний бюджет на 2019 рік" департамент фінансів облдержадміністрації заявляє про наступне.    Згідно з Конституцією Детальніше »»
2019-01-10
Попередні підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2018 рік.
          За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області у 2018 році надійшло 4290 6 млн. грн. власних доходів що становить 105 2 відсотка до запланованого понад план отримано 210 4 млн. гривень. Забезпечено виконання обласного бюджету усіх зведених бюджетів районів та міст обласного значення. Із державного бюджету до загального фонду місцевих бюджетів перераховані в Детальніше »»
2018-12-20
Інформація про виконання місцевих бюджетів області за січень-листопад 2018 року та динаміка надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року
Інформація про виконання місцевих бюджетів області за січень-листопад 2018 року та динаміка надходжень порівняно з попереднім роком >>>     Детальніше »»
2018-12-12
Підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень-листопад 2018 року.
Підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень-листопад 2018 року.   За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області у січні-листопаді 2018 року надійшло 3891 9 млн грн власних доходів що становить 106 8 відсотка до запланованого понад план отримано 247 1 млн гривень. Забезпечено виконання обласного бюджету усіх зведених бюджетів районів та міст обласного значення.     Із державного бюджету до загального фонду місцевих бюджетів перераховані в запланованому Детальніше »»
2018-11-26
До уваги учасників бюджету процесу та місцевих фінансових органів! Обласною державною адміністрацією внесено на розгляд обласній раді проект обласного бюджету на 2019 рік.
  Відповідно до вимог бюджетного законодавства сьогодні 26.11.2018 року обласною державною адміністрацією внесено на розгляд обласній раді проект рішення обласної ради „Про обласний бюджет на 2019 рік".   Проект рішення обласної ради „Про обласний бюджет на 2019 рік" підготовлено відповідно проекту Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік" внесеного Кабінетом Міністрів України Верховній Раді України для розгляду у Детальніше »»
2018-11-07
Підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень-жовтень 2018 року.
За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області у січні-жовтні 2018 року надійшло 3473 8 млн грн власних доходів що становить 106 4 відсотка до запланованого понад план отримано 208 6 млн гривень. Забезпечено виконання обласного бюджету усіх зведених бюджетів районів міст обласного значення та бюджетів об'єднаних територіальних громад. Із державного бюджету до загального фонду місцевих бюджетів перераховані в Детальніше »»
2018-10-22
Інформація про виконання місцевих бюджетів області за січень-вересень 2018 року та динаміка надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року
Інформація про виконання місцевих бюджетів області за січень-вересень 2018 року та динаміка надходжень порівняно з попереднім роком >>> Детальніше »»
2018-10-22
Департаментом фінансів спільно з Волинським ЦППК проведено навчання керівників місцевих фінансових органів
18 жовтня за програмою тематичного короткострокового семінару "Бюджетна децентралізація. Особливості формування та виконання місцевих бюджетів" у приміщенні департаменту фінансів облдержадміністрації навчалися спеціалісти фінансових служб райдержадміністрацій виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад об'єднаних територіальних громад. Навчання організоване обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади органів місцевого самоврядування державних підприємств установ і організацій та проведене фахівцями департаменту фінансів Детальніше »»
2018-10-22
Департаментом фінансів презентовано аналіз місцевих бюджетів ОТГ у 2018 році
Область сьогодні є одним з лідерів у створенні нових об'єднаних територіальних громад та відповідно зростання ресурсного потенціалу місцевих бюджетів базового рівня. У 2018 році в області уже діють 40 об'єднаних територіальних громад які мають можливість сповна користатись перевагами децентралізації що одночасно дає перспективи розвитку відповідним територіям та створює виклики для організації управління бюджетною системою області в нових умовах.  У 2019 Детальніше »»
2018-10-22
Департаментом фінансів презентовано основні засади гендерно-орієнтованого бюджетуваня
Із 2014 року Міністерство фінансів України за підтримки проекту «Гендерне бюджетування в Україні» (ГОБ Проект) який фінансує Швеція проводить роботу з впровадженню гендерного бюджетування. Мета гендерного бюджетування і проекту - підвищити економічну ефективність і прозорість видатків бюджету з урахуванням потреб жінок і чоловіків з різних соціальних груп. Кінцева ціль Проекту - удосконалення бюджетного процесу шляхом застосування гендерного підходу що сприятиме реформуванню Детальніше »»
 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України