43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Департаментом фінансів презентовано основні засади гендерно-орієнтованого бюджетуваня

Із 2014 року Міністерство фінансів України, за підтримки проекту «Гендерне бюджетування в Україні» (ГОБ Проект), який фінансує Швеція, проводить роботу з впровадженню гендерного бюджетування. Мета гендерного бюджетування і проекту - підвищити економічну ефективність і прозорість видатків бюджету з урахуванням потреб жінок і чоловіків з різних соціальних груп. Кінцева ціль Проекту - удосконалення бюджетного процесу шляхом застосування гендерного підходу, що сприятиме реформуванню системи управління державними фінансами.

За більш як 3 роки роботи проекту проведено гендерний бюджетний аналіз 75  програм, що фінансуються з Державного та місцевих бюджетів у галузях освіти і науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, соціального захисту та соціального забезпечення, охорони здоров'я та культури і мистецтва.

В області уже близько року працює регіональна робоча група з ГОБу, основною метою якої є ґендерний аналіз діючих бюджетних програм та напрацювання пропозицій щодо усунення ґендеррних диспропорцій при складанні і виконанні місцевих бюджетів.

З метою поширення ідей ґендерно-орієнтованого бюджетування серед широкого загалу, департаментом 18 жовтня цього року у межах проведення короткострокового семінару "Бюджетна децентралізація. Особливості формування та виконання місцевих бюджетів" керівникам місцевих фінансових органів презентовано основні його етапи та міжнародний досвід його використання.

Презентації додаються. 

 

>>>


 
 
   
 
 
Веб-студія Терен Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України