43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік

 Рішенням обласної ради від 26.07.2019 № 24/18 внесено зміни до  обласного бюджету на 2019 рік.

 Доходи обласного бюджету збільшуються на 310,0 тис. грн за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, виділеної для області розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 500-р „Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій".

 Кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій розподіляються між головними розпорядниками коштів обласного бюджету.

Крім цього, доходи обласного бюджету збільшуються за рахунок цільових трансфертів з інших місцевих бюджетів області.

 Враховуючи рівень виконання обласного бюджету за доходами (обласний бюджет виконаний на 102,2 відсотка, понад план надійшло 6,7 млн гривень) вирішення проблемних питань функціонування закладів бюджетної сфери та реалізації місцевих програм пропонується здійснити через перерозподіл бюджетних призначень, визначених у бюджеті на 2019 рік, за пропозиціями головних розпорядників коштів обласного бюджету.

 У рішенні враховано окремі розпорядчі документи облдержадміністрації щодо внесення змін до показників обласного бюджету, які прийняті облдержадміністрацією у міжсесійний період відповідно до пункту 3 рішення обласної ради від 20.12.2018 № 22/13 „Про обласний бюджет на 2019 рік".

 

 З текстом рішення та додатками до нього можна ознайомитись за посиланням http://www.finance.voladm.gov.ua/category/c-19-20/.

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України