43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Департаментом фінансів облдержадміністрації підготовлено проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 лютого 2020 року № 28/11 „Про обласний бюджет на 2020 рік”

  Проєкт рішення розроблено на підставі положень статті 78 Бюджетного кодексу України.У проєкті рішення враховано розпорядження голови обласної державної адміністрації, прийняті у міжсесійний період відповідно до повноважень, наданих рішенням обласної ради від 12.02.2020 № 28/11 „Про обласний бюджет на 2020 рік" та пропозиції головних розпорядників коштів щодо перерозподілу бюджетних призначень для врегулювання невідкладних питань за напрямками, які можуть бути вирішені на пленарному засіданні обласної ради.

  З текстом рішення, додатками до нього та пояснювальною запискою  Проєкт рішення розроблено на підставі положень статті 78 Бюджетного кодексу України.

  У проєкті рішення враховано розпорядження голови обласної державної адміністрації, прийняті у міжсесійний період відповідно до повноважень, наданих рішенням обласної ради від 12.02.2020 № 28/11 „Про обласний бюджет на 2020 рік" та пропозиції головних розпорядників коштів щодо перерозподілу бюджетних призначень для врегулювання невідкладних питань за напрямками, які можуть бути вирішені на пленарному засіданні обласної ради.

  З текстом рішення, додатками до нього та пояснювальною запискою можна ознайомитись за посиланням http://www.finance.voladm.gov.ua/category/c-10-11/.

 

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України