43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Департаментом фінансів облдержадміністрації розпочато фінансування витрат з обласного бюджету

  Враховуючи неприйняття обласною радою обласного бюджету на 2021 рік, для здійснення першочергових витрат та недопущення соціальної напруги в області департаментом фінансів забезпечено оперативне формування тимчасового розпису обласного бюджету на І-квартал 2021 року, який затверджено заступником директора департаменту 13 січня 2021 року.

  До прийняття обласного бюджету на 2021 рік головні розпорядники коштів обласного бюджету мають право здійснювати витрати лише на цілі, визначені у рішенні про обласний бюджет на 2020 рік та одночасно передбачені у проєкті рішення про обласний бюджет на 2021 рік. У цей період законодавством забороняється здійснювати капітальні видатки і надавати кредити з бюджету (крім випадків, пов’язаних із виділенням коштів з резервного фонду бюджету та проведенням видатків за рахунок трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам).

  Враховуючи наведене, при здійсненні розрахунків до тимчасового розпису департаментом спільно з головними розпорядниками коштів забезпечено планування витрат:

  -за заробітною платою з нарахуваннями, іншими соціальними виплатами, в розмірах, визначених у Законі України „Про Державний бюджет України на 2021 рік”;

  -за розрахунками за спожиті енергоносії та комунальні послуги – у межах очікуваного споживання;

 -за регіональними програмами – лише за тими програмами, які мають постійний характер або передбачають здійснення соціальних виплат, утримання установ, здійснення інших першочергових витрат.

  14 січня 2021 року департаментом розпочато фінансування витрат відповідно до запланованих асигнувань. Майже 9 млн грн перераховано головним розпорядникам коштів для виплати авансу працівникам бюджетних установ за січень 2021 року, ще 7,2 млн грн спрямовано місцевим бюджетам коштів додаткової дотації з державного бюджету для виплати заробітної плати непедагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти.

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України